Publiczne Przedszkole nr 2 w Pile

Dzień Pluszowego Misia

 

W czwartek 25.11. w ramach projektu “Mała fabryka eksperymentów – święta nietypowe” obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w różne misiowe stroje. Wszyscy spotkaliśmy się w pięknie przystrojonej sali. Dzieci poznały historię powstania pluszaków. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Przedszkolaki pokazały swoją sprawność biorąc udział w niedźwiadkowej gimnastyce oraz wykazały się dużą wiedzą odpowiadając na pytania w quizie.
Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, dzieci podśpiewując poznane piosenki, wróciły do swoich sal. A tam czekał na nie słodki poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy.

Skip to content